Często podczas sesji lub szkoleń słyszę „Marto naprawdę walczę ze sobą i zmuszam się, żeby cisnąć”. Od lat szukam motywacji do nauki angielskiego, ale mi nie idzie. Walczę ze sobą, aby rozwinąć biznes, ale efektów brak. Wiem, że muszę chodzić na siłownię, ale wciąż to odkładam.

Tak mijają miesiące, lata, a Ty nadal walczysz ze sobą i zmuszasz się…  A gdyby tak odpuścić i zaakceptować, że być może to nie jest dla Ciebie. Nie każdy musi chodzić na siłownię i czasami pierwszy pomysł na biznes może okazać się nie być tym właściwym. Dlatego zamiast cisnąc znajdź coś co pokochasz i do czego nie będziesz musiała się zmuszać.

Zacznij robić to, co daje ci spełnienie i radość. Pomyśl co mogłabyś robić, aby uszczęśliwić siebie, a dzięki temu też innych. Gdy to odnajdziesz wtedy nie będziesz musiała się zmuszać, aby być systematyczną i cisnąć. Zaczniesz działać z lekkością i dlatego, że chcesz. Poczujesz, że żyjesz w zgodzie ze sobą.

Z każdej strony słyszę ciśnij, dawaj z siebie 100% każdego dnia…

I powiem ci szczerze, że też kiedyś tak próbowałam.

Spinałam się, zmuszałam i jakoś mi szło, ale cena jaką za to płaciłam nie była adekwatna do wyników.

Z każdym dniem coraz bardziej rosła we mnie frustracja i porównywanie się do „cyborgów”, którzy cisną i w przeciwieństwie do mnie mają z tego niezły fun.

Pewnego dnia wreszcie dotarło do mnie, że to nie dla mnie, bo mocno różnię się od reszty.

Cóż zrobić tak mam i jakoś muszę z tym żyć ;-)

Gdy to zaakceptowałam wydarzył się cud, bo dotarło do mnie, że jest mi pisane działać, ale z lekkością. 

Dlatego przestałam się oszukiwać, że będę cisnąć każdego dnia na 100%, bo dałabym radę może przez tydzień. Szybko bym odpuściła i co gorsza miałabym do siebie pretensje, że nie cisnę, a przecież tak trzeba. Dodatkowo wciąż porównywałabym się do tych „lepszych”, a wtedy moja wiara w siebie sięgnęłaby dna.

Dlatego zamiast cisnąć na 100%, każdego dnia z zaangażowaniem i lekkością daję z siebie 1%.

Każdego dnia mam do wykonania jedno zadanie. Każdego dnia koncentruję się na tym jednym naprawdę ważnym procencie i zaczynam od niego dzień.

Sama pomyśl 1% każdego dnia to 365% w roku. Tak tworzę każdy mój nowy produkt, prowadzę biznes i piszę książki. Ta strategia pozwala mi robić więcej niż inni w dużo krótszym czasie, a wszystko z bezcenną lekkością.

Ten jeden krok przesuwa mój biznes i życie na mega wysoki poziom satysfakcji i skuteczności. Sprawia, że się nie porównuję z innymi i idę w swoim tempie zachowując przy tym radość i celebrując wolny czas.

Na własnej skórze przekonałam się, że dużo skuteczniejsze jest wykonać jeden krok każdego dnia przez rok, niż cisnąć przez tydzień do utraty tchu.

Dlatego między innymi stworzyłam Karty Mocy, które są mega skuteczne, ale pracujesz z nimi z lekkością. Pomyśl gdzie będziesz za rok każdego dnia dając sobie 15 minut na rozwój siebie, zmianę negatywnych myśli na pozytywne oraz budując pozytywne relacje z pieniędzmi. Karty Mocy przeprowadzą ciebie przez ten proces, a Ty będziesz czerpać satysfakcję z tego czego dokonałaś.

Z myślą o Tobie przygotowałam premierowy – promocyjny pakiet Kart Mocy już dostępny.

Pakiet promocyjny obowiązuje do 31 lipca 2018 r.

 

KARTY MOCY + sesja online

 

 

Podziel się z innymi...Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Digg this
Digg