Żyjemy w szybkich czasach i większość z nas charakteryzuje brak cierpliwości. Chcielibyśmy mieć wszystko na już, na teraz i na wyciągnięcie ręki.

Kiedy coś nie idzie po naszej myśli szybko się zniechęcamy. Krytykujemy siebie, przestajemy działać, szukamy winnych. Poddajemy się.Wydaje nam się, że inni mają łatwiej i znają jakąś drogę na skróty do szczęśliwego, pełnego sukcesów życia.

Możemy szukać magicznych sposobów, ale tak naprawdę jest to forma zwlekania. Mamy kolejną wymówkę by nie podjąć właściwego działania.

Czy to w relacjach, biznesie czy w mediach społecznościowych obowiązuje jedna zasada.

Zwyciężają Ci, którzy jako pierwsi podejmują działanie.

Im szybciej zaczniesz podejmować działania związane z twoim związkiem, biznesem, obecnością w mediach społecznościowych, tym szybciej osiągniesz to na czym ci zależy.

Rok zwlekania w biznesie to dwanaście miesięcy podczas których twoja „konkurencja” zdobywała nowych klientów.

Rok zwlekania z podjęciem działań związanych z otwarciem lub rozwojem twojej firmy to dwanaście miesięcy podczas, których mogłaś cieszyć się większymi zarobkami i większą ilością czasu dla siebie lub rodziny.

Rok czekania na cud, że schudniesz, znajdziesz miłość swojego życia lub problemy w związku rozwiążą się same to, dwanaście miesięcy oszukiwania samej siebie…

Często zapominamy o tym, że świat nam sprzyja.

Sprzyja on jednak tym, którzy znają podstawowe prawo, które obowiązuje zarówno w życiu jak i w biznesie.

Najpierw daj coś od siebie i działaj systematycznie, a potem przygotuj się na przyjęcie więcej niż się spodziewałaś.

Być może krótka historia, którą opisuję poniżej zobrazuje Tobie co mam na myśli.

Styczeń był dla mnie bardzo intensywnym miesiącem miałam sporo wystąpień i w pewnym momencie głos odmówił mi posłuszeństwa. Długo szukałam jakiegoś skutecznego sposobu na chrypkę. W końcu znalazłam produkt, który nie tylko był smaczny i nie zawierał cukru w składzie, ale przede wszystkim był skuteczny. Pochwaliłam się moim odkryciem czyli tabletkami #gelovox na moim Insta Stories. Wiem, że obserwuje mnie sporo mówców motywacyjnych, coachów i pomyślałam, że być może oni również mogą mieć podobny problem jak ja i być może bezskutecznie szukają jakiegoś sprawdzonego produktu.

Zrobiłam krótki filmik i sporo osób podziękowało mi za polecenie produktu. Kilka dni później ku mojemu zaskoczeniu zgłosił się do mnie producent gelovox www.gelovox.pl i zaproponował, że dla mojej społeczności ufunduje kilka zestawów produktu w prezencie. Zorganizowaliśmy więc konkurs na Instagramie i Facebooku w którym sprawił mi i mojej publiczności sporo radości.

Najpierw daj coś od siebie – dokładnie tak i ta historia pokazuje działanie w myśl tej zasady.

Jak Ty możesz ją wykorzystać w swojej firmie? Podziel się w komentarzu jaki masz pomysł?

Pełnego mocy tygodnia!

www.gelovox.pl

 

Uwaga! Jeśli masz dość zwlekania i chcesz wznieść swój biznes i życie na wyższy poziom.

Napisz do mnie (biuro@martakaim.pl), a umówimy się na bezpłatną konsultację podczas, której zaproszę ciebie do udziału w programie – Masterminde MOCY, który staruje już w marcu.

Konsultacja i program przeznaczony jest dla osób, które chcą zarabiać więcej, ale potrzebują dużej dawki motywacji i mapy ze wskazówkami co robić, aby działać skutecznie.

Liczba miejsc ograniczona. 

Zgłoszenia na sesje przyjmuje do 22 lutego.

Podziel się z innymi...Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Digg this
Digg