Witaj nazywam się Marta Kaim

Jestem coachem ICF, mentorem kobiet, autorką książek min. „Jesteś ważna. Czas, emocje i TY” Inspiruję kobiety do tego, aby żyły w zgodzie ze sobą. Uczę i na własnym przykładzie pokazuję im jak działać skutecznie, aby z lekkością zarabiać więcej.

Przez kilkanaście lat pracowałam w korporacji. Systematycznie rozwijając sieć i bezkonkurencyjnie zwiększając wyniki sprzedaży, odnosiłam ogromne sukcesy i świetnie zarabiałam. W pewnym momencie mojego życia zrozumiałam, że sukces zawodowy i stanowisko Country Managera to za mało, aby być szczęśliwą. Zatęskniłam za równowagą, spokojem i miłością. Postanowiłam poukładać swoje życie na nowo i zacząć żyć w zgodzie ze sobą. Tym razem na własnych warunkach i słuchając siebie. Moja ścieżka rozwoju osobistego, szkolenia jakie przeszłam oraz wiedza i doświadczenie jakie zdobyłam w korporacji przyczyniły się do tego, że z sukcesem otworzyłam własną firmę i stworzyłam skuteczne programy mentorsko – coachingowe dla kobiet Jesteś ważna w biznesie! oraz  Master VIP Business Academy #skutecznaja

Uwielbiam działać skutecznie, bo dzięki temu mam czas na miłość i realizację marzeń.  Inspiruję do życia z lekkością i na własnych warunkach. Łamię istniejące schematy i tworzę nowe wartości. W moich programach uczę kobiety jak działać skutecznie i z lekkością realizować biznesowe cele. Pokazuję im, że mądra praca jest zdecydowanie cenniejsza od ciężkiej. Natomiast dobra strategia, wdzięczność, odpowiednie nastawienie oraz czas na odpoczynek tym co wznosi ich biznes na wyżyny.

Z moją pomocą stworzysz prawdziwą markę dzięki, której będziesz zarabiać z lekkością w swoim biznesie, zachowując czas na to, co ważne. Dowiesz się jak zbudować swoje bezpieczeństwo finansowe oraz nauczysz planować tak, aby w 12 tygodni zrealizować to co inni w rok.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego – kierunku Socjologia: komunikacja społeczna i badanie rynku oraz Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie ukończyłam Psychologię w Biznesie. Studiowałam Psychologię Zorientowaną na Proces oraz Coaching w Instytucie Psychologii Procesu. Cały czas się rozwijam i kontynuuję moją edukację. Uczyłam się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell.

  • coaching
  • mentoring
  • tworzenie programów mentorsko coachingowych
  • wystąpienia publiczne i prowadzenie szkoleń

Godzin sesji mentorskich i coachingowych

Godzin szkoleniowych

Społeczność Instagram + FB

wydane książki

Dzisiaj jestem szczęśliwa, zakochana i robię to, co kocham.

 

Lubię siebie i celebruję moje życie, ale nie zawsze tak było.
Pęd i chaos dnia codziennego, a także nacisk społeczny i brak znajomości moich wartości spowodowały, że wszystko i wszyscy byli ważni tylko nie ja. Ceną jaką zapłaciłam za sukcesy zawodowe było wypalenie zawodowe, ciągły przymus działania oraz niezadowolenie z siebie. Zapomniałam nie tylko o sobie, ale również o tym, czym są marzenia, radość i wewnętrzny spokój.

 

Co pomogło mi z tego wyjść?

 

Rozwój osobisty, a co za tym idzie uwierzenie w siebie, odkrycie swoich mocnych stron oraz tego co tak naprawdę jest dla mnie ważne, okazały się moim sposobem na szczęśliwe życie. Szybko zrozumiałam, że nie wszystkie powszechnie znane metody są skuteczne, dlatego opracowałam własne programy i metody, które najpierw sprawdziłam na sobie.
Mocno wierzę w to, że pomogą one również Tobie.
Tworzenie wartościowych produktów, za pomocą których możesz rozwijać się w skuteczny i wartościowy sposób sprawiają, że codziennie rano wstaję z uśmiechem na twarzy.
Od trzech lat na początku roku robię listę moich marzeń. Dzięki temu wiem jak wiele z nich już zrealizowałam.

 

Mogę śmiało powiedzieć, że moje życie wygląda dzisiaj tak jak wymarzyłam je sobie kilka lat temu.

 

Z jeszcze większą dumą mogę oznajmić, że dzięki moim programom każdego roku setki osób realizują swoje marzenia.
Nie wchodzę na Kilimandżaro i nie latam na spadochronie, ale jeśli jest to twoim marzeniem z przyjemnością pomogę Ci je zrealizować!

MOJE CERTYFIKATY