Cześć nazywam się Marta Kaim

domyślam się, że skoro tutaj jesteś to podobnie jak mi zależy ci skutecznym działaniu, pełnym mocy dzięki któremu będziesz rozwijać siebie, swój biznes i zarabiać tyle ile pragniesz.

Jestem business coachem ICF, mentorem kobiet przedsiębiorczych. Stworzyłam skuteczne programy i szkolenie dzięki, którym  frimy i przedsiębiorcy uzyskują lepsze wyniki.  Pokazuję jak zbudować markę w oparciu o wartości. Uczę jak wykorzystywać nowatorską wiedzę na temat funkcjonowania naszego umysły do tego by pracować skutecznie zamiast ciężko.

Przez kilkanaście lat pracowałam w korporacji. Systematycznie rozwijając sieć i bezkonkurencyjnie zwiększając wyniki sprzedaży. Odnosiłam ogromne sukcesy i świetnie zarabiałam. W pewnym momencie zdrowie i odmówiło mi posłuszeństwa, a sytuacja rodzinna zmusiła do tego, aby zwolnić i bardziej zająć się sobą. Szybko jednak okazało się, że wiedza którą zdobyłam pracując w korporacji w połączeniu ze szkoleniami na temat prowadzenia biznesu, marki osobistej, a przede wszystkim skuteczności i sprzedaży jest bardzo potrzebna.

Postanowiłam więc poukładać swoje życie na nowo i zacząć wykorzystywać wiedzą zdobytą przez lata. Intuicja zawsze podpowiadała mi, że nie trzeba pracować ciężko, aby dobrze zarabiać i cieszyć się życiem. Postanowiłam jej posłuchać i dzisiaj wiem, że to była dobra decyzja. Szukałam tak długo, aż w końcu znalazłam sprawdzone metody i system dzięki, któremu jesteśmy wstanie pracować dużo skuteczniej. Moja ścieżka rozwoju osobistego, szkolenia jakie przeszłam oraz wiedza i doświadczenie jakie zdobyłam w korporacji przyczyniły się do tego, że z sukcesami pomagam innym rozwijać ich firmy, zwiększać skuteczność pracy wraz ze wzrostem zyskowności i dochodów firmy. Stworzyłam szkolenie oraz program mentorsko – coachingowy Business Academy w oparciu o Master VIP Formula 12X10

Współpracuję z polskimi firmami, którym pomagam zwiększyć obroty poprzez zmianę stylu pracy i sposób myślenia. Uwielbiam działać skutecznie, bo dzięki temu mam czas na miłość i realizację marzeń.  Inspiruję do życia z lekkością i na własnych warunkach. Łamię istniejące schematy, że ciężka praca jest kluczem do sukcesu. Udowadniam, że mądra praca jest zdecydowanie cenniejsza od ciężkiej. Natomiast dobra strategia, sprawdzony system działania, odpowiednie nastawienie oraz czas na odpoczynek tym co wznosi ich biznes na wyżyny.

Z moją pomocą nauczysz się planować i działać tak, aby w 12 tygodni zrealizować to co inni w rok.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego – kierunku Socjologia: komunikacja społeczna i badanie rynku oraz Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie ukończyłam Psychologię w Biznesie. Studiowałam Psychologię Zorientowaną na Proces oraz Coaching w Instytucie Psychologii Procesu. Cały czas się rozwijam i kontynuuję moją edukację. Uczyłam się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell.

  • mentoring i coaching
  • budowanie marki
  • autorskie programy i produkty rozwojowe
  • wystąpienia publiczne i prowadzenie szkoleń

Godzin sesji mentorskich i coachingowych

Autorskich produktów

Społeczność Instagram + FB

wydane książki

Dzisiaj jestem szczęśliwa, zakochana i robię to, co kocham.

 

Lubię siebie i celebruję moje życie, ale nie zawsze tak było.
Pęd i chaos dnia codziennego, a także nacisk społeczny i brak znajomości moich wartości spowodowały, że wszystko i wszyscy byli ważni tylko nie ja. Ceną jaką zapłaciłam za sukcesy zawodowe było wypalenie zawodowe, ciągły przymus działania oraz niezadowolenie z siebie. Zapomniałam nie tylko o sobie, ale również o tym, czym są marzenia, radość i wewnętrzny spokój.

 

Co pomogło mi z tego wyjść?

 

Rozwój osobisty, a co za tym idzie uwierzenie w siebie, odkrycie swoich mocnych stron oraz tego co tak naprawdę jest dla mnie ważne, okazały się moim sposobem na szczęśliwe życie. Szybko zrozumiałam, że nie wszystkie powszechnie znane metody są skuteczne, dlatego opracowałam własne programy i metody, które najpierw sprawdziłam na sobie.
Mocno wierzę w to, że pomogą one również Tobie.
Tworzenie wartościowych produktów, za pomocą których możesz rozwijać się w skuteczny i wartościowy sposób sprawiają, że codziennie rano wstaję z uśmiechem na twarzy.
Od trzech lat na początku roku robię listę moich marzeń. Dzięki temu wiem jak wiele z nich już zrealizowałam.

 

Mogę śmiało powiedzieć, że moje życie wygląda dzisiaj tak jak wymarzyłam je sobie kilka lat temu.

 

Z jeszcze większą dumą mogę oznajmić, że dzięki moim programom każdego roku setki osób realizują swoje marzenia.
Nie wchodzę na Kilimandżaro i nie latam na spadochronie, ale jeśli jest to twoim marzeniem z przyjemnością pomogę Ci je zrealizować!

MOJE CERTYFIKATY