MASTERMINDE VIP BUSINESS ACADEMY

SKUTECZNE DZIAŁANIE – KLUCZ DO SUKCESU w oparciu o regułę 12X10

Tylko 10 miejsc – został już tylko 6 miejsc. Start 14.05.2018

Intensywny program dzięki, któremu w 3 miesiące osiągniesz więcej niż inni w rok. Jak to możliwe? Gdy właściwie określisz swój cel i skoncentrujesz się na jego realizacji jesteś już na drodze do sukcesu. Natomiast gdy systematycznie działasz, bo masz kogoś kto wskazuje Ci drogę, codziennie motywuje, daje sprawdzone metody, pokazuje jak działać z lekkością i na co zwrócić uwagę, aby każde z działań przynosiło wymierny efekt, to nieuchronnie zrealizujesz swój cel.

Program Master VIP Business Academy to prawdziwe koło ratunkowe dla tych, którzy chcą wnieść swój biznes na wyższy poziom.  Program przeznaczony dla osób, które mają dość płacenia za błędy, wiecznego odwlekania swojego sukcesu na później. Wierzą, że mogą świetnie zarabiać działając w zgodzie ze sobą.

W ramach programu przepracujesz niewspierające przekonania, które blokują Twój sukces i twoje zarobki. W każdym tygodniu będziesz rozliczana z wykonywanych działań dzięki czemu – Twoja skuteczność i zadowolenie z siebie wzrośnie w fenomenalnym tempie.

Odważysz się na działania,które do tej pory odwlekałaś. Poznasz strategie dzięki, którym Twoje zarobki poszybują do góry.

NAJBARDZIEJ KOMPLEMENTARNY I SKUTECZNY PROGRAM NA RYNKU.

*zwrost inwestycji gwarantowany

KOBIECA STRATEGIA NA SUKCES

Jeśli twoim marzeniem jest ciężko pracować i zarabiać miliony to ten program nie jest dla Ciebie.

Jeśli natomiast chcesz działać z radością i zarabiać z lekkością. Jeśli brakuje Ci motywacji, czujesz, że mimo chęci nie wiesz co robić, aby zrealizować swój cel. Potrzebujesz kopniaka do działania i wskazówek co robić, bo czujesz, że tkwisz w miejscu, a metody, które próbowałaś do tej pory stosować nie działają.

Jeśli chcesz mieć czas dla siebie i swojej rodziny, podróżować i realizować swoje marzenia – dobrze trafiłaś!

W ramach grupowego programu Masterminde MOCY – kobieca strategia na sukces. Wspólnie ze mną poukładasz sobie swoje cele i stworzysz mapę, która pomoże Ci je zrealizować. Nauczysz się jak  skutecznie działać, poukładasz kwestie finansowe, stworzysz pełen jasności i mocy plan działania.

Popracujesz nad blokującymi ciebie przekonaniami na temat pieniędzy, bo to one w pierwszej kolejności decydują o tym czy skutecznie działasz i zarabiasz tyle na ile zasługujesz.

Zweryfikujesz swoje działania wz Social Mediach. Ułożysz odpowiednią strategię działań. Poznasz 3 kroki do sukcesu oraz strategie sprzedażowe, które pomogą ci zacząć zarabiać więcej.

Co najważniejsze będziesz działać konsekwentnie i systematycznie ze wsparciem moim i grupy.

Start programu 9 maja 2018 , liczba miejsc ograniczona.

Co otrzymasz w ramach programu 6 spotkań, grupa wsparcia na Facebooku, materiały w formie pdf.