MASTERMINDE VIP BUSINESS ACADEMY SKUTECZNE DZIAŁANIE – KLUCZ DO SUKCESU w oparciu o nowatorską regułę 12X10

KOLEJNA VII EDYCJA  STARTUJE 17.09.2018 Liczba miejsc ograniczona.

Intensywny program dzięki, któremu w 3 miesiące osiągniesz więcej niż inni w rok. Jak to możliwe? Gdy właściwie określisz swój cel i skoncentrujesz się na jego realizacji jesteś już na drodze do sukcesu. Natomiast gdy systematycznie działasz, bo masz kogoś kto wskazuje Ci drogę, codziennie motywuje, daje sprawdzone metody, pokazuje jak działać z lekkością i na co zwrócić uwagę, aby każde z działań przynosiło wymierny efekt, to nieuchronnie zrealizujesz swój cel.

Program Master VIP Business Academy to prawdziwe koło ratunkowe dla tych, którzy chcą wnieść swój biznes na wyższy poziom.  Program przeznaczony dla osób, które mają dość płacenia za błędy, wiecznego odwlekania swojego sukcesu na później. Wierzą, że mogą świetnie zarabiać działając w zgodzie ze sobą.

W ramach programu przepracujesz niewspierające przekonania, które blokują Twój sukces i twoje zarobki. W każdym tygodniu będziesz rozliczana z wykonywanych działań dzięki czemu – Twoja skuteczność i zadowolenie z siebie wzrośnie w fenomenalnym tempie.

Odważysz się na działania,które do tej pory odwlekałaś. Poznasz strategie dzięki, którym Twoje zarobki poszybują do góry.

NAJBARDZIEJ KOMPLEMENTARNY I SKUTECZNY PROGRAM NA RYNKU. Gwarancja satysfakcji lub zwrot inwestycji.

PAKIET MOCY – KARTY MOCY + KSIĄŻECZKA INSTRUKTAŻOWA Z PYTANIAMI „Odkryj to, co ważne” to 44 karty do rozwoju osobistego oparte o metodę Trójkąta Mocy.
Każda z kart to osobna wskazówka, wsparcie, metafora i seria pytań, które pomogą Ci znaleźć odpowiedź na nurtujące ciebie pytania.

Być może zdarzają ci się chwile gdy nie wiesz co masz robić. Być może czujesz zagubienie i brak wskazówek od świata. Być może są tematy z którymi nie radzisz sobie.

Nie wiesz w jakim kierunku iść i na czym się skupić. Nie wiesz jak rozwiązać problem lub jak poradzić sobie z wyzwaniem. Chcesz dowiedzieć się jak zrealizować dawno odkładany cel lub marzenie.Potrzebujesz wspracia w temacie podjęcia decyzji.Czujesz, że utknęłaś w życiu osobistym lub zawodowym.

Karty Mocy pokażą Tobie w jakim kierunku iść, na co zwrócić uwagę i jak poradzić sobie z  wyzwnaiem bądź problemem.

Dzięki nim zamkniesz przeszłość i wyznaczysz wartościowy i w zgodzie z Tobą cel.

  • Zwiększenie poziomu motywacji
  • Reset zagubienia i braku celu
  • Opracowanie indywidualnego planu dnia
  • Przygotowanie mentalne do sukcesu
  • Inspiracja na każdy dzień
  • Praca nad zmianą jakości życia
  • Zamknięcie przezłości i ograniczających przekonań