MASTERMINDE VIP BUSINESS ACADEMY

SKUTECZNE DZIAŁANIE – KLUCZ DO SUKCESU w oparciu o nowatorską regułę 12X10

 Start 14.05.2018 Twój czas jest Teraz!  BRAK MIEJSC!

KOLEJNA VI EDYCJA  STARTUJE 1.10.2018

Intensywny program dzięki, któremu w 3 miesiące osiągniesz więcej niż inni w rok. Jak to możliwe? Gdy właściwie określisz swój cel i skoncentrujesz się na jego realizacji jesteś już na drodze do sukcesu. Natomiast gdy systematycznie działasz, bo masz kogoś kto wskazuje Ci drogę, codziennie motywuje, daje sprawdzone metody, pokazuje jak działać z lekkością i na co zwrócić uwagę, aby każde z działań przynosiło wymierny efekt, to nieuchronnie zrealizujesz swój cel.

Program Master VIP Business Academy to prawdziwe koło ratunkowe dla tych, którzy chcą wnieść swój biznes na wyższy poziom.  Program przeznaczony dla osób, które mają dość płacenia za błędy, wiecznego odwlekania swojego sukcesu na później. Wierzą, że mogą świetnie zarabiać działając w zgodzie ze sobą.

W ramach programu przepracujesz niewspierające przekonania, które blokują Twój sukces i twoje zarobki. W każdym tygodniu będziesz rozliczana z wykonywanych działań dzięki czemu – Twoja skuteczność i zadowolenie z siebie wzrośnie w fenomenalnym tempie.

Odważysz się na działania,które do tej pory odwlekałaś. Poznasz strategie dzięki, którym Twoje zarobki poszybują do góry.

NAJBARDZIEJ KOMPLEMENTARNY I SKUTECZNY PROGRAM NA RYNKU.

KOBIECA STRATEGIA NA SUKCES

Jeśli chcesz zweryfikować swoje działania biznesowe, bo nie przynoszą ci one takich wyników jak chcesz. Na myśl o strategii i planowaniu dostajesz gęsiej skórki. Są dni gdy ewidentnie czujesz, że nie wiesz co masz robić i w jakim kierunku zmierzać. Brakuje Ci motywacji, czujesz, że mimo chęci nie wiesz tak naprawdę co robić, aby zrealizować swój cel. Potrzebujesz kopniaka do działania i praktycznych wskazówek bo czujesz, że tkwisz w miejscu, a metody, które próbowałaś do tej pory nie działają.

Jeśli chcesz mieć czas dla siebie, swojej rodziny, podróżować i realizować swoje marzenia – dobrze trafiłaś!

W ramach grupowego programu Masterminde MOCY – kobieca strategia na sukces poznacz podstawowe kroki, które są niezbędne jeśli chcesz prowadzić swój biznes z sukcesem. Wspólnie ze mną poukładasz sobie swoje cele i stworzysz mapę, która pomoże Ci je zrealizować. Nauczysz się jak skutecznie planować, poukładasz kwestie finansowe, stworzysz pełen jasności i mocy plan działania, który jest niezbędny jeśli prowadzisz firmę.

Popracujesz nad blokującymi ciebie przekonaniami na temat pieniędzy, bo to one w pierwszej kolejności decydują o tym czy zarabiasz tyle ile chcesz. Poznasz swoje mocne strony i zaczniesz wykorzystywać je, zamiast ukrywać.

Zweryfikujesz swoje działania wz Social Mediach. Poznasz 3 kroki do sukcesu oraz strategie sprzedażowe, które pomogą ci zacząć zarabiać.

Co najważniejsze będziesz działać konsekwentnie i systematycznie ze wsparciem moim i grupy.

Start programu 4 czerwca 2018 , liczba miejsc ograniczona.

Co otrzymasz w ramach programu 6 spotkań grupowych przepełnionych praktyczną wiedzą, 6 nagrań video,które pomogą ci lepiej zrozumieć i poznać siebie, indywidualne wskazówki dla twojego biznesu,  codzienna motywacja i grupa wsparcia na Facebooku, materiały w formie pdf.